रियलको सहज जित, बार्सिलोना रोकियो

पाल्मास (एजेन्सी) – गए राति स्पेनिस ला लिगामा साविक विजेता रियल म्याड्रिडले लास पाल्मासलाई ३-० ले हराएको छ । रियलको जितमा ग्यारेथ बेलले दुई गोल गरे ।

बेलले खेलको २६ औं मिनेटमा टोलीलाई अग्रता दिलाएका थिए । त्यस्तै पहिलो हाफको ३९ औं मिनेटमा करिम बेन्जेमाले गोल गर्दै पाहुना टोलीको अग्रता दोब्बर पारे । दोस्रो हाफमा बेलले आफ्नो व्यक्तिगत दोस्रो र टिमको तेस्रो गोल गर्दै ३ अंक सुनिश्चित गरेका थिए । रियलका लागि स्टार खेलाडी क्रिस्टियानो रोनाल्डो टोलीमा सामेल थिएनन् ।

अर्को तर्फ अग्रस्थानमा रहेको बार्सिलोनाले सेभियासँग २-२ को रोमाञ्चक बराबरी खेल्दै सिजनको अपराजित यात्रा कायम राख्यो । फ्रान्को भाजक्वेज र लुइस मुरियलको गोलमा पछि परेको बार्सिलोनाले खेलको अन्तिमतिर दुई गोल फर्काएको थियो । बार्सिलोनाका लागि ८८ औं मिनेटमा लुइस स्वारेजले गोल गरे भने ८९ औं मिनेटमा लियोनल मेस्सीले गोल गर्दै खेल बराबर पारेका थिए ।

३० खेलमा ७६ अंकसहित बार्सिलोना तालिकाको शीर्षस्थानमा रहेको छ । दोस्रो स्थानमा रहेको एट्लेटिको म्याड्रिडभन्दा बार्सिलोनाको १२ अंक बढि रहेको छ । रियलको भने ३० खेलमा ६३ अंक रहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *