एथ्लेटिको विरुद्धको जितमा मेस्सीको फ्री किक निर्णायक

बार्सिलोना (एजेन्सी) – एथेलेटिको म्याड्रिडलाई घरेलु मैदानमा १-० ले पराजित गर्दै बार्सिलोना शिर्ष स्थानमा अग्रता बलियो बनाउन सफल भएको छ । दोस्रो स्थानको एथ्लेटिकोलाई पराजित गरेपछि बार्सिलोनाको २७ खेलमा ६९ अंक भएको हो । एथ्लेटिकोको भने दोस्रो स्थानमा ६१ अंक छ ।

बार्सिलोनाको जितमा लियोनल मेस्सीले पहिलो हाफमा फ्री किक मार्फत गरेको गोल नै निर्णायक रह्यो । मेस्सीले ३० यार्डबाट फ्री किक मार्फत गोल गर्दै बार्सिलोनालाई अग्रता दिलाएका थिए । अर्जेन्टिना र बार्सिलोनासँग गरेर मेस्सीको यो ६ सयौं गोल हो ।

बार्सिलोनाले पहिलो हाफमा खेलमा पूर्ण नियन्त्रण राखेको थियो । दोस्रो हाफमा भने एथ्लेटिकोले पोजेसन राखे पनि गोल गर्न भने सकेन । खेलको ७६ औं मिनेटमा स्वारेजले गोल गरे पनि रेफ्रीले अफसाइडका कारण गोल मानेन । त्यस्तै गेमेरोको ८६ औं मिनेटको गोल पनि अफसाइड भएका कारण बार्सिलोनाले ३ अंक पाएको हो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *