ला लिगामा रियल म्याड्रिड इस्पानियोलसँग पराजित

बार्सिलोना (एजेन्सी) – साविक विजेता रियल म्याड्रिड स्पेनिस ला लिगामा तालिकाको तेह्रौं स्थानमा रहेको इस्पानियोलसँग १-० ले पराजित भएको छ । घरेलु टोलीको जितमा जेरार्ड मोरेनोले इन्जुरी समयमा गोल गरेका थिए ।

रियलले आफ्नो स्टार खेलाडी क्रिस्टियानो रोनाल्डोलाई विश्राम दिएको थियो । सिजनमा खराब सुरुवात पश्चात रियल केहि खेलयता राम्रो लयमा देखिएको थियो । सो पराजय रियलको ८ खेलमा पहिलो थियो भने इस्पानियोलसँगको २३ खेलमा पनि पहिलो थियो ।

दुवै टोलीले खेलभरि केहि अवसरहरु पाउँदै खेलमा अग्रता लिन खोजे पनि सफल हुन सकेनन् । तर खेलको इन्जुरी समयमा इस्पानियोलका फरवार्ड मोरेनोले गोल गर्दै रियललाई निराश पारे । यो हार रियलको सिजनको पाँचौं हार हो । गत सिजन रियलले केवल ३ खेल गुमाएको थियो ।

यस हारसँगै रियल तेस्रो स्थानमा यथावत् छ तर यो साता चौथोमा झर्ने सम्भावना रहेको छ । रियलले यही आइतबार गेटाफेसँग आफ्नो घरेलु मैदानमा खेल्ने छ भने मार्च ६ मा पिएसजीसँग च्याम्पियन्स लिगको दोस्रो लेगमा प्रतिस्पर्धा गर्ने छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *