“रोनाल्डो उत्कृष्ट, तर मेस्सी अर्कै संसारका खेलाडी”

तेहरान (फिफा) – इरानका प्रशिक्षक कार्लोस क्विरोजले क्रिस्टियानो रोनाल्डो संसारको सबै भन्दा उत्कृष्ट खेलाडी हुन् तर मेस्सी यो संसारका नै नभएको बताएका छन् ।

रोनाल्डो र मेस्सीबीचको लामो समय देखिको तुलनामा क्विरोजले आफ्नो धारणा राखेका हुन् । ‘रोनाल्डो संसार कै सर्वोकृष्ट खेलाडी हुन्’ , क्विरोजले फिफासँगको अन्तर्वार्तामा बताए । ‘तर मेस्सी एक असाधारण खेलाडी हुन् र उनी यो संसार भन्दा बाहिरका हुन्’, उनले थपे ।

यसअघि म्यानचेस्टर युनाइटेड र रियल म्याड्रिडमा रोनाल्डोको प्रशिक्षकका रुपमा काम गरेका क्विरोजले मेस्सी मानवजातिको नरहेको बताए । ‘मेस्सी मानव नै हैनन् । मानवले मेस्सी जस्तो जादुई प्रदर्शन गर्न सक्दैनन् ।’ उनले थपे, ‘मेस्सी मनाव भएको प्रमाणित नभएसम्म उनलाई खेल्न प्रतिबन्ध लगाउनु पर्छ ।’ , क्विरोजले ठट्टा गरे ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *